Op zoek naar een tafelstandaard of kaarthouder? Bij Displaysenzo vindt u een ruim assortiment standaards voor het professioneel presenteren van menukaarten, programma’s en informatie. Maatwerk is mogelijk.
De kaarthouder vloermodel is ideaal voor het presenteren van uw staande uiting A4 formaat. Deze schuift u gemakkelijk langs een van de zijkanten in de kaarthouder en is heel eenvoudig langs deze zijden weer te verwisselen. Dankzij de 110 mm hoge voet is hij ideaal voor het presenteren van bijvoorbeeld de prijs naast een product op de vloer.
Meer infoDeze aluminium informatiestandaard met glashelder acrylglas is perfect voor het presenteren van informatie in A4-formaat, zowel staand als liggend. Met een stevige gietijzeren voet, verstelbare hoogte en een leeshoek van 10° biedt deze standaard uitstekende stabiliteit en zichtbaarheid. Dankzij de meegeleverde montagehandleiding is installatie snel en gemakkelijk.
Meer infoDe vloerstandaards zijn voorzien van een telescopische standaard.. Ook is de vloer standaard verstelbaar tussen de hoogtes 835 en 1185 mm. De kaarthouder is voorzien van een zwart frame en 4 sterke magnetische houders. Deze zorgen voor een prachtige luxe uitstraling. De kaarthouder is te verstellen voor een staande en liggende pagina indeling voor al uw A4 formaat flyers of folders.
Meer infoDeze vloerstandaard is voorzien van een telescopische standaard met daarop een kliklijst A4. De kliklijst is voorzien van een aluminium frame en kan op de standaard geplaatst worden in een liggend en staande pagina indeling A4 formaat. De display is tevens voorzien van een verzwaarde voet en de standaard is verstelbaar tussen de hoogtes 640 en 1020 mm. Dit maakt de standaard uitermate geschikt voor een stabiele presentatie op uw vloer.
Meer infoNiet in voorraad
Ons aanbod bevat diverse modellen voor uiteenlopende toepassingen:
Onze tafelstandaards en kaarthouders zijn leverbaar in de formaten A3 t/m A7, zowel staand als liggend. Vooral de L-standaard A4 is populair voor dagelijks gebruik. Liever iets op maat? Wij bieden ook maatwerkoplossingen, inclusief personalisatie met uw logo of huisstijl.
Onze tafelstandaards en wand-/kaarthouders zijn verkrijgbaar in drie verschillende materialen, elk met unieke eigenschappen:
Voor wie duurzaamheid belangrijk is, bieden we ook een eco-variant gemaakt van 100% gerecycled PMMA. Hiermee kiest u voor milieuvriendelijkheid zonder in te leveren op kwaliteit en uitstraling.
Dankzij onze eigen productie en voorraad kunnen we snel leveren én flexibel inspelen op specifieke wensen. Of het nu gaat om standaardproducten of gepersonaliseerde displays, bij Displaysenzo.nl bent u verzekerd van kwaliteit, snelheid en service.
1. Kan ik mijn kaarthouder laten personaliseren met mijn logo of huisstijl?
Zeker. Wij bieden maatwerkoplossingen, inclusief bedrukking of gravering met uw eigen logo of huisstijl.
2. Zijn de houders geschikt voor buitengebruik?
Standaard modellen zijn ontworpen voor binnengebruik. Voor buitengebruik adviseren wij PET-G modellen vanwege hun stevigheid en duurzaamheid.
3. Zijn de kaarthouders eenvoudig schoon te maken?
Ja, alle materialen zijn onderhoudsvriendelijk. Gebruik een zachte doek met een mild reinigingsmiddel voor een langere levensduur en heldere presentatie.