Zoekt u een warme, natuurlijke uitstraling voor uw tafels? Met de houten menukaarthouders van Displaysenzo.nl geeft u uw zaak direct karakter. Waar kunststof vaak strak en functioneel is, brengt hout sfeer en ambachtelijkheid. Ons assortiment is breder dan ooit: van klassiek licht en donker beuken tot luxe eiken en duurzaam bamboe.
Of u nu kiest voor een massief menublok of een variant met acrylaat kaarthouder, hout brengt sfeer. Wilt u uw huisstijl echt laten spreken? Dankzij onze eigen productie kunnen wij de houders voorzien van uw logo door middel van full colour bedrukking of authentiek lasergravering.
Deze A4 menukaarthouder met blanke bamboe voet is ideaal voor het presenteren van complete menu’s, prijslijsten of informatiebladen. De lichte kleur zorgt voor een frisse en moderne uitstraling. Het heldere plexiglas houdt de kaart strak, rechtop en goed leesbaar. Geschikt voor gebruik op balies, tafels en recepties in horeca en retail.
Meer infoDeze stijlvolle menu,-/ kaarthouder is voorzien van een stevige voet van bamboe hout, wat zorgt voor een natuurlijke en moderne uitstraling. De transparante houder biedt ruimte voor het presenteren van menukaarten, prijslijsten of informatiekaarten. Ideaal voor gebruik in restaurants, cafés, winkels of op beurzen.
Meer infoDeze A5 menukaarthouder met blanke bamboe voet is een compacte oplossing voor kleinere menu’s of acties. Het lichte bamboe in combinatie met heldere plexiglas geeft een rustige en verzorgde uitstraling. De houder staat stabiel op tafels en toonbanken. Geschikt voor dagelijks gebruik in horeca en retail.
Meer infoDe A5 menukaarthouder met karamel kleurige bamboe voet combineert een warme uitstraling met een strak design. Ideaal voor het presenteren van acties, dagmenu’s of informatiekaarten. Inclusief plexiglas kaarthouder. Een stijlvolle toevoeging aan tafels en balies.
Meer infoDeze A6 menukaarthouder met blanke bamboe voet is perfect voor prijskaartjes, tafelkaarten of korte productinformatie. Door het compacte formaat neemt de houder weinig ruimte in. Geschikt voor gebruik op tafels, schappen en balies.
Meer infoDe A6 menukaarthouder met karamelkleurige bamboe voet biedt een warme en professionele presentatie van kleine kaartjes. Ideaal voor prijsinformatie of korte mededelingen. De stevige voet houdt het plexiglas stabiel op zijn plaats. Past goed in sfeervolle horeca- en winkelinterieurs.
Meer infoDe basis van onze collectie houten menukaarthouders wordt gevormd door beukenhouten voet. De voeten zijn hoogwaardig afgewerkt, splintervrij en dankzij de gladde structuur gemakkelijk schoon te maken. U heeft bij ons de keuze uit twee kleuren. Licht beuken (naturel) zorgt voor een frisse modernen (Scandinavische) uitstraling. Gaat u voor meer gezelligheid? Kies dan voor donker beuken. Perfect voor in een bruine kroeg of sfeervolle bistro.
Wanneer u opzoek bent naar iet meer luxe kies dan voor onze eikenhouten menukaarthouder. De robuuste nerfstructuur, het gewicht van het materiaal en de natuurlijke kleuren stralen pure luxe uit. Deze houders zijn bij uitstek geschikt voor restaurants, wijnbars hotels en zaken met een luxe uitstraling.
Duurzaamheid is geen trend meer maar een bewuste keuzen. Met onze bamboe menuhouders laat u zien dat u geeft om de toekomst, zonder in te leveren op stijl en kwaliteit, Bamboe is officieel een grassoort en groeit razendsnel en kunnen snel geoogst worden zonder de plant te doden. Dit maakt het een ecologisch verantwoord alternatief voor hardhout.
Naast een ecologische oplossing is het ook nog een functionele en mooie oplossing. Bamboe heeft een hogere vezeldichtheid, is harde en slijtvaster dan veel houtsoorten. Ideaal dus voor gebruik in de horeca. Wij bieden da bamboe voeten aan in twee prachtige varianten: Bamboe Blank voor een lichte, natuurlijke eco-look en Bamboe Karamel. Deze laatste variant heeft een warme donkere kleur gekregen. Deze kleur wordt verkregen dankzij het thermisch stomen (karamelliseren) van het Bamboe., geheel zonder chemische verfstoffen.
Na het kiezen van de voet kiest u hoe u deze wilt gebruiken.
Het formaat van de menukaarthouder moet passen bij uw kaart maar ook bij de ruimte op uw tafels. U wilt niet dat uw houten menukaarthouder alle ruimte op tafel in neemt. Wij bieden daarom houten menukaarthouders aan in A4, A5, A6 en 1/3 van een A4 (DIN-Lang).
Maak uw tafel presentatie compleet door de houten voeten te voorzien van uw logo of tafelnummer. Wij bieden twee hoogwaardige technieken: