Op zoek naar een tafelstandaard of kaarthouder? Bij Displaysenzo vindt u een ruim assortiment standaards voor het professioneel presenteren van menukaarten, programma’s en informatie. Maatwerk is mogelijk.
De L-Standaard A6 "Combi" van Displaysenzo.nl is laser gesneden wat zorgt voor een mooi afgewerkte, glanzende zijkant. Met de speciale schuine voet kan je de standaards zowel staand als liggend gebruiken. Ook verkrijgbaar in A4 en A5.
Eigen productie in NL.
Meer infoL-Standaard A4 "Black", Prensenteer op chique wijze uw drukwerk met deze zwart omkaderde L Standaard. Dankzij de voet kan je deze kaarthouder zowel staand als liggend gebruiken. De L-Standaard A4 "Black" is ook verkrijgbaar in A5.
Meer infoNiet in voorraad
L-Standaard A5 "Black", Met deze strak vormgegeven L Standaard presenteer je op mooie wijze uw A5 drukwerk. Het zwarte kader van de standaard zorgt voor een chic uiterlijk. Dankzij de voet kan je deze kaarthouder zowel staand als liggend gebruiken. De L-Standaard A5 "Black" is ook verkrijgbaar in A4.
Meer infoMet dit L vormige tafelkrijtbordje wissel je gemakkelijk en snel je boodschap. Beschrijf het bordje met een krijtje of krijtstift. Met een vochtige doek wis je gemakkelijk je boodschap en maak je hem klaar voor een nieuwe. Dankzij de L vorm blijft het bordje goed staan.
Meer infoBeschrijf dit L vorige tafelkrijtbordje gemakkelijk met een ouderwets stukje krijt of een krijtstift. Gemakkelijk en snel kun je van boodschap wisselen. Met een natte doek is het bordje in een handomdraai schoon. Gebruik dit tafelkrijtbordje bijvoorbeeld om de gasten voor je tafel persoonlijk welkom te heten.
Meer infoHandig klein L vormig krijtbordje. Beschrijf gemakkelijk dit bordje met krijtstiften of krijtjes. Met een natte doek kun je gemakkelijk het bordje weer schonmaken.
Meer infoL-Standaard A4 "Top loading", Verwissel gemakkelijk je drukwerk van af de bovenkant. In tegenstelling tot de normale L Standaards vul je deze niet van onder op opzij maar van boven. Dankzij de uitsparing voor je vinger wissel je in een hand om draai van A4tje.
Meer infoDe L-standaard A4 staand met visitekaarthouder is een perfecte combinatie dankzij de boodschap die je kunt verspreiden en de contactgegevens die je in de visitekaarthouder kunt stoppen! De visitekaarthouder wordt door ons geplakt op de L-standaard aan de rechterzijde. Mocht u deze in het midden of links geplakt willen hebben. Kunt u dit telefonisch of per mail aan ons laten weten.
Meer infoDeze l standaard A4 staand model kunt presenteren op een tafel of balie. Aan de linkse zijde onderaan bevestigen wij door middel van een tape een visitekaarthouder staand model. Hierdoor kunt u uw flyer presenteren in de handige houder en uw visitekaartje meegeven aan de geïnteresseerden.
Meer infoNiet in voorraad
De L-standaard A5 staand met visitekaarthouder is een perfecte combinatie dankzij de boodschap die je kunt verspreiden en de contactgegevens die je in de visitekaarthouder kunt stoppen!De visitekaarthouder wordt door ons geplakt op de L-standaard aan de rechterzijde. Mocht u deze in het midden of links geplakt willen hebben. Kunt u dit telefonisch of per mail aan ons laten weten.
Meer infoVan € 6,66
Special Price Excl. BTW € 4,05 Incl. BTW € 4,90
De L-standaard A5 staand met visitekaarthouder is een perfecte combinatie dankzij de boodschap die je kunt verspreiden en de contactgegevens die je in de visitekaarthouder kunt stoppen!De visitekaarthouder wordt door ons geplakt op de L-standaard aan de rechterzijde. Mocht u deze in het midden of links geplakt willen hebben. Kunt u dit telefonisch of per mail aan ons laten weten.
Meer infoVan € 6,66
Special Price Excl. BTW € 4,20 Incl. BTW € 5,08
Niet in voorraad
L-Standaard A3 met een 1/3 A4 folderhouder zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 20,00
Special Price Excl. BTW € 15,71 Incl. BTW € 19,01
L-Standaard A3 met een A5 folderhouder, zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen. Folderhouder is verkrijgbaar in verschillende leuke kleuren.
Meer infoVan € 21,16
Special Price Excl. BTW € 16,40 Incl. BTW € 19,84
L-Standaard A3 liggend met een 1/3 A4 DIN folderhouder, zodat u naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen. Geschikt voor een stabiele bureau of balie presentatie en de folderhouder 1/3 A4 DIN is verkrijgbaar in wel 13 verschillende kleuren.
Meer infoVan € 21,16
Special Price Excl. BTW € 16,40 Incl. BTW € 19,84
L-Standaard A3 liggend met een A5 folderhouder staand, zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen. Geschikt voor een tafel of balie presentatie. De folderhouder is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Meer infoVan € 21,16
Special Price Excl. BTW € 16,40 Incl. BTW € 19,84
L-Standaard A4 staand met een 1/3 A4 DIN folderhouder, zodat u naast uw reclame uiting die achterblijft, een tastbare informatiefolder kunt tonen. De folderhouder is verkrijgbaar in 13 verschillende kleuren!
Meer infoVan € 11,42
Special Price Excl. BTW € 8,31 Incl. BTW € 10,06
L-Standaard A4 met een 1/3 A4 folderhouder zodat u naast u reclame uiting die achterblijft een tastbare informatiefolder kunt tonen.
Meer infoVan € 11,42
Special Price Excl. BTW € 8,31 Incl. BTW € 10,06
T-vormige kaarthouder voor rechtopstaande 1/3A4 formaat kaarten. Ideaal als tafelstandaard te gebruiken voor het presenteren van bijvoorbeeld uw menu.
LET OP! in dit model past geen A4, op zoek naar een T standaard A4 staand klik dan op de link.
Eigen productie in NL.
Meer infoDe T-Standaard A4 "Unbreakable" kan je naar lieve lust laten vallen. De kaarthouder is gemaakt van PET-G en hierdoor zo goed als onbreekbaar. Je hoeft dus niet bang te zijn dat deze snel zal breken. Gemakkelijk plaats je via de zijkant je drukwerk in de houder. Doordat de houder recht op staat kan je hem aan beide kanten goed aflezen.
Meer infoT-vormige kaarthouder voor A3 staand formaat kaarten. Deze t standaard is dubbelzijdig te gebruiken en snel verwisselbaar. Kwalitatief hoogwaardig acrylaat met gepolijste zijkanten.
Eigen productie in NL.
Meer infoOns aanbod bevat diverse modellen voor uiteenlopende toepassingen:
Onze tafelstandaards en kaarthouders zijn leverbaar in de formaten A3 t/m A7, zowel staand als liggend. Vooral de L-standaard A4 is populair voor dagelijks gebruik. Liever iets op maat? Wij bieden ook maatwerkoplossingen, inclusief personalisatie met uw logo of huisstijl.
Onze tafelstandaards en wand-/kaarthouders zijn verkrijgbaar in drie verschillende materialen, elk met unieke eigenschappen:
Voor wie duurzaamheid belangrijk is, bieden we ook een eco-variant gemaakt van 100% gerecycled PMMA. Hiermee kiest u voor milieuvriendelijkheid zonder in te leveren op kwaliteit en uitstraling.
Dankzij onze eigen productie en voorraad kunnen we snel leveren én flexibel inspelen op specifieke wensen. Of het nu gaat om standaardproducten of gepersonaliseerde displays, bij Displaysenzo.nl bent u verzekerd van kwaliteit, snelheid en service.
1. Kan ik mijn kaarthouder laten personaliseren met mijn logo of huisstijl?
Zeker. Wij bieden maatwerkoplossingen, inclusief bedrukking of gravering met uw eigen logo of huisstijl.
2. Zijn de houders geschikt voor buitengebruik?
Standaard modellen zijn ontworpen voor binnengebruik. Voor buitengebruik adviseren wij PET-G modellen vanwege hun stevigheid en duurzaamheid.
3. Zijn de kaarthouders eenvoudig schoon te maken?
Ja, alle materialen zijn onderhoudsvriendelijk. Gebruik een zachte doek met een mild reinigingsmiddel voor een langere levensduur en heldere presentatie.